103 Науки про Землю. Морська геологія, гідрогеологія та інженерна геологія

Геолого-географічний факультет

Денна

Бакалавр (повна загальна середня освіта)

60

Ліцензований обсяг

₴24 998

Вартість на рік

3 р. 10м.

Термін навчання

130/100

Мінімальний конкурсний бал бюджет/контракт

Що потрібно для вступу?

на бюджетну та контрактну форми навчання

♦ Тестовий бал з національного мультипредметного тесту за 2024Коефіцієнт
Українська мова 0.35
Математика 0.4
Історія України 0.25
на вибір 
Українська література 0.25
Географія 0.5
Іноземна мова 0.3
Біологія 0.35
Фізика 0.4
Хімія 0.4

АБО

Тестовий бал з національного мультипредметного тесту за 2022 або 2023
Українська мова
Математика
Історія України
Бал за успішне закінчення в рік вступу підготовчих курсів ОНУ імені І.І. Мечникова
АБО
Результати ЗНО 2021 р.
Українська мова
Математика
Історія України або іноземна мова або біологія або географія або фізика або хімія
Бал за успішне закінчення в рік вступу підготовчих курсів ОНУ імені І.І. Мечникова

Вперше в Україні в ОНУ імені І.І. Мечникова в рамках спеціальності 103 «Науки про Землю» розроблена освітня програма підготовки бакалаврів «Морська геологія, гідрогеологія та інженерна геологія», яка стартує з наступного навчального року. Ця програма є унікальною для України, оскільки системно поєднує підготовку морських геологів – фахівців з геології і корисних копалин дна морів і океанів, гідрогеологів – фахівців з пошуків, розвідки та оцінки запасів підземних вод, та інженер-геологів – фахівців з дослідження гірських порід і масивів ґрунтів з метою забезпечення безпечного будівництва всіх видів інженерних споруд, вивчення небезпечних геологічних процесів та оцінки стану геологічного середовища.Отримання фундаментальних знань з морської геології дасть можливість працювати у виробничій сфері, брати участь у науково-дослідницьких експедиціях по вивченню дна морів та океанів, оцінці їх екологічного стану, пошуку корисних копалин.Області застосування знань фахівців-гідрогеологів невичерпні: це морське дно, яке практично не вивчене; глибини надр, що містять підземні води; меліорація земель, задоволення насущних і постійно зростаючих потреб народного господарства і населення у якісній воді.Інженер-геолог займається інженерно-геологічними дослідженнями в будівництві, при реконструкції будівель і споруд і відповідає за стійкість будівель і масивів порід. В даний час, коли інтенсивно освоюються території суходолу, акваторії морів і узбережжя ця професія користується підвищеним попитом.

Професія геолога, гідрогеолога, інженер-геолога, яку отримують студенти в рамках освітньої програми «Морська геологія, гідрогеологія та інженерна геологія» на відміну від багатьох інших професій не має кордонів. Наші геологи успішно працюють в різних країнах світу. Ще один з плюсів професії геолога – часті подорожі: в експедиціях геологи відвідують безліч куточків нашої неосяжної планети.

ПРИМІТКИ

НМТ - національний мультипредметний тест

ЄВІ (ТЗНК - магістерський тест загальної навчальної компетентності - та іноземна мова (англ./нім./франц./ісп.)) - можуть бути зараховані бали 2023 р.

ЄФВВ - єдине фахове вступне випробування - бали 2024 р.

Можуть бути зараховані: бали НМТ 2023 або 2022 рр. або бали зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року з трьох конкурсних предметів передбачених Правилами прийому для відповідної спеціальності (спеціалізації, предметної спеціальності, конкурсної пропозиції)

Приймальна комісія

Top