Олімпіада з математики - 2021

Факультет математики, фізики та інформаційних технологій ОНУ імені І.І.Мечникова запрошує взяти участь в олімпіаді з математики.

Олімпіада проходитиме в два тури — заочний та очний.

Для участі в очному турі олімпіади необхідно до 18 квітня 2021 року включно заповнити електронну форму:

Олімпіада ОНУ з математики (заочний тур)

Переможці заочного туру отримають запрошення для участі у другому турі олімпіади, що відбудеться 24 квітня 2021 року об 11:00. Формат другого туру (очний чи дистанційний) буде визначений додатково в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Згідно Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти (наказ МОН України від 21.12.2016 року № 1587) та Правил прийому до ОНУ, учасники другого (очного) туру олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО з математики при вступі на спеціальність 111 «Математика» у Одеському національному університеті імені І.І.Мечникова.

За більш детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном: +380636021104 або напишіть на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Приймальна комісія

Top