Всеукраїнська олімпіада з біології

Оголошення

Біологічний факультет ОНУ запрошує випускників середніх шкіл, гімназій, ліцеїв та інших осіб із закінченою повною середньою освітою прийняти участь в олімпіаді з біології.

Олімпіада проходитиме дистанційно в два тури — попередній та підсумковий.

Для участі в олімпіаді необхідно до 26 квітня вислати заповнену анкету учасника олімпіади (комп’ютерний текст), а також фотографії (скани) розв’язків (написаних від руки) завдань попереднього туру на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Переможці попереднього туру отримають запрошення для участі в підсумковому турі олімпіади, який буде проводитися в режимі Zoom-конференції. Орієнтовна дата проведення 12-14 травня, точна дата і час будуть встановлені після консультацій з переможцями першого туру. Ідентифікатор і пароль конференції буде надісланий на вказану Вами в анкеті пошту.

Анкета учасника Олімпіади

Завдання заочного Туру

Згідно наказу МОН України від 21.12.2016 року № 1587 «Про затвердження Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», Правил прийому до ОНУ, переможці другого туру олімпіади отримають додаткові бали до сертифікатів ЗНО з біології при вступі на спеціальності 014.05 – «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 091 - «Біологія», 206 «Садово-паркове господарство» в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова.

Більш детальну інформацію можна отримати при зверненні на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Приймальна комісія

Top