226 Фармація, промислова фармація. Фармація

Факультет хімії та фармації

Магістр (повна загальна середня освіта)

♦ Тестовий бал з національного мультипредметного тесту за 2024Коефіцієнт
Українська література 0.25
Географія 0.25

Тестовий бал з національного мультипредметного тесту за 2022 або 2023
Історія України
Бал за успішне закінчення в рік вступу підготовчих курсів ОНУ імені І.І. Мечникова
Результати ЗНО 2021 р.
Фізика або біологія або хімія

226 Фармація, промислова фармація, освітня програма «Фармація» (магістр, 5 років)

Фармація - науково-практична галузь, яка займається питаннями пошуку, конструювання, отримання, синтезу, дослідження, застосування, зберігання, виготовлення та реалізації лікарських засобів, а також, сьогодні це ще і затребуваний сегмент бізнесу.

Програма реалізується в межах навчально-науково-виробничого комплексу за участю факультету хімії та фармації ОНУ імені І.І. Мечникова, Фізико-хімічного інституту ім. О.В. Богатського НАН України та ТДВ «Інтерхім».
Після закінчення університету випускники можуть працювати в аптеках, на аптечних складах, фармацевтичних виробничих підприємствах, фармацевтичних фірмах, митних службах, науково-дослідних установах, контрольно-аналітичних, наукових і судово-медичних експертних лабораторіях та обіймати посади провізора, провізора-токсиколога, провізора-аналітика, завідувача аптекою, завідувача аптечним складом, завідувача аптечної бази, завідувача відділом, завідувача лабораторією, хіміка-аналітика, наукового співробітника фармацевтичної галузі.

ПРИМІТКИ

НМТ - національний мультипредметний тест

ЄВІ (ТЗНК - магістерський тест загальної навчальної компетентності - та іноземна мова (англ./нім./франц./ісп.)) - можуть бути зараховані бали 2023 р.

ЄФВВ - єдине фахове вступне випробування - бали 2024 р.

Можуть бути зараховані: бали НМТ 2023 або 2022 рр. або бали зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року з трьох конкурсних предметів передбачених Правилами прийому для відповідної спеціальності (спеціалізації, предметної спеціальності, конкурсної пропозиції)