035.055 Філологія. перша - французька

Факультет романо-германської філології

Романські мови та літератури (переклад включно)

Бакалавр (повна загальна середня освіта)

на контрактну та бюджетну форму навчання

Тестовий бал з національного мультипредметного тесту за 2023Коефіцієнт

Тестовий бал з національного мультипредметного тесту за 2022Коефіцієнт
Результати ЗНО 2020-2021 рр.
Українська мова та література 0.3
Історія України або математика або біологія або географія або фізика або хімія 0.3

Магістр

Мінімальний бал з кожного предмету

на бюджетну та контрактну форму навчання

Тести єдиного вступного іспитуКоефіцієнт
Тест загальної навчальної компетентності + іноземна мова (ЄВІ) 0.2
Іспит за фахом 0.6

Спеціальність 035 Філологія спеціалізація 035.055 Романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька – це гармонійне поєднання традицій європейської класичної вищої гуманітарної філологічної освіти і освіти прикладної, іноваційної, орієнтованої на формування кваліфікованого, конкурентоспроможного фахівця з високим ступенем адаптивності до вимог сучасного глобалізованого ринку праці. Це логічно збалансована система професійно орієнтованих і загальногуманітарних теоретичних дисциплін з широкою вибірковою компонентою для забезпечення особистої освітньої траєкторії та здобуття необхідних професійних навичок під час педагогічної та перекладацької практик з урахуванням перспектив подальшого працевлаштування. Це також участь у міжнародних програмах академічної мобільності, освітніх, наукових, культурних проєктах Університетської Агенції Франкофонії (AUF) та ін. Випускники Одеського національного університету імені І.І. Мечникова за спеціалізацією 035.055 можуть працювати: викладачами французької та англійської мов і зарубіжної літератури в закладах середньої і вищої освіти; перекладачами у видавництвах, спілках, фундаціях, музеях, мистецьких і культурних центрах та інших установах і організаціях з потребою у перекладацьких послугах; туристичними гідами; менеджерами державних і приватних компаній і підприємств, а також можуть продовжувати освіту в зарубіжних університетах та обирати кар’єру науковця-дослідника.

• Адреса: Французький бульвар 24/26
  • Тел: (+38-0482) 68-12-84