103 Науки про Землю. Морська геологія, гідрогеологія та інженерна геологія

Геолого-географічний факультет

Бакалавр (повна загальна середня освіта)

на контрактну форму навчання

Лише Мотиваційний лист

на бюджетну форму навчання

Тестовий бал з національного мультипредметного тесту за 2023Коефіцієнт

Тестовий бал з національного мультипредметного тесту за 2022Коефіцієнт
Бал за успішне закінчення в рік вступу підготовчих курсів ОНУ імені І.І. Мечникова
Результати ЗНО 2020-2021 рр.
Історія України або іноземна мова або біологія або географія або фізика або хімія 0.38

Вперше в Україні в ОНУ імені І.І. Мечникова в рамках спеціальності 103 «Науки про Землю» розроблена освітня програма підготовки бакалаврів «Морська геологія, гідрогеологія та інженерна геологія», яка стартує з наступного навчального року. Ця програма є унікальною для України,оскільки системно поєднує підготовку морських геологів – фахівців з геології і корисних копалин дна морів і океанів, гідрогеологів – фахівців з пошуків,розвідки та оцінки запасів підземних вод, та інженер-геологів – фахівців з дослідження гірських порід і масивів ґрунтів з метою забезпеченнябезпечного будівництва всіх видів інженерних споруд, вивчення небезпечних геологічних процесів та оцінки стану геологічного середовища.Отримання фундаментальних знань з морської геології дасть можливість працювати у виробничій сфері, брати участь у науково-дослідницьких експедиціях по вивченню дна морів та океанів, оцінці їх екологічного стану, пошуку корисних копалин.Області застосування знань фахівців-гідрогеологів невичерпні: це морське дно, яке практично не вивчене; глибини надр, що містять підземніводи; меліорація земель, задоволення насущних і постійно зростаючих потреб народного господарства і населення у якісній воді.Інженер-геолог займається інженерно-геологічними дослідженнями в будівництві, при реконструкції будівель і споруд і відповідає за стійкістьбудівель і масивів порід. В даний час, коли інтенсивно освоюються території суходолу, акваторії морів і узбережжя ця професія користується підвищеним попитом.

Професія геолога, гідрогеолога, інженер-геолога, яку отримують студенти в рамках освітньої програми «Морська геологія, гідрогеологія таінженерна геологія» на відміну від багатьох інших професій не має кордонів. Наші геологи успішно працюють в різних країнах світу. Ще один з плюсівпрофесії геолога – часті подорожі: в експедиціях геологи відвідують безліч куточків нашої неосяжної планети.

• Адреса: Французький бульвар 24/26
  • Тел: (+38-0482) 68-12-84